Hakkımızda

 

KURUMSAL

 

Türkiye’nin önde gelen kaymaz taban dekoratif halı, yolluk ve banyo paspas üreticilerinden biri olan “TAŞKIN HALI ve KİMYA SAN. LTD.ŞTİ.” ürünlerini “Seroni” markası adı altında üretmektedir.

 

Şirketimizin kurucusu Sayın Şevket Taşkın, halı üretimine 1978 yılında Taşkın Halı olarak Pendik, Kaynarca’daki fabrika binamızda başlamış olup, üretimimiz, 2012 yılından itibaren, Tuzla’da İstanbul Deri OSB’de bulunan 10.000 m2’lik alan üzerinde kurulu yeni fabrikasında devam etmektedir. Firmamız yaptığı ilave yatırımlarla aylık 300.000 m2 üretim kapasitesine ulaşmıştır.  

 

Firma kuruluşundan bu yana yerel ve uluslararası pazarlar için yüksek kalitede,modern,klasik dekoratif halı ve banyo paspasları üretiminde büyük bir özen göstermektedir. Kalifiye personel ve yenilik odaklı makine parkına sahip olan firma, kısa sürede pazar payını genişletmeyi başarmıştır. Yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılımıyla birlikte pazar payını istikrarlı bir şekilde günden güne arttırmaktadır. Burada belirtilmesi gereken diğer bir husus da, firmamızın çeşitlilik konusunda rakipsi olmasıdır. 

Üretim tesisi iki bölümden oluşmaktadır.
1. Kimya tesisi (Lateks ve PVC karışımları üretimi)
2. Tekstil tesisi (Dekoratif halı, yolluk ve banyo paspası üretimi)

 

“Seroni” koleksiyonlarının tamamı, dekoratif halıların lüks konforundan zevk almak isteyen herkes için uygun seçenekler sunar. “Seroni “koleksiyonları sade ve çok yönlü renk seçeneklerine sahip olup, geleneksel ve modern tasarım şemasında kusursuz bir uyuma sahiptir. Hem zengin hem de davetkâr hav türleri ile her evde sevgiyle karşılanacak zamansız bir lüks ve konfor sunmaktadır. Halı, yolluk ve banyo paspasları yerinde sabitlemek için kaymaz tabana sahip olup, ayaklarınızı ve ayak parmaklarınızı rahat hissettirecek % 100 polyester ipliğinden imal edilmiştir.

 

Farkı ve estetiği “Seroni” ile hissedin.

 


© 2018 Seroni. Web Tasarım ve Kodlama JBM INTERACTIVE