Kalite Politikamız

- KALİTE POLİTİKAMIZ -

– Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

 

– Tüm çalışanlarımız birbirlerini de birer müşteri olarak görmeli ve Süreç Yaklaşımı ile Sürekli İyileştirmeyi esas alarak Sıfır Hata’yı hedeflemelidir.

 

– Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.

 

– Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güven altına almak, tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlanabilir.

 

– Bu bağlamda amacımız bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi’ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.

 

 

 

 - VİZYON, MİSYON VE DEĞERLERİMİZ  -

 

 VİZYONUMUZ

 

  Ulusal ve uluslar arası planda önde gelen ve tercih edilen bir şirket olmak, hizmet ve ürün kalitesiyle bu tercihin sürekliliği sağlamak, ülkemizde eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak, daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

 

 

MİSYONUMUZ

 

  Faaliyette bulunduğumuz sektörde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak, SERONI çalışanlarının ve müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

 

 

DEĞERLERİMİZ

 

  Müşteri odaklı, takım çalışmasına inanan, dürüst ve şeffaf, çalışanlarını sürekli geliştiren, yenilikçi, çevre ve topluma duyarlı, estetik ve dinamik.

 

 

 

 


© 2018 Seroni. Web Tasarım ve Kodlama JBM INTERACTIVE