KURUMSAL

Türkiye nin önde gelen kaymaz taban dekoratif halı, yolluk ve banyo paspas üreticilerinden biri olan “TAŞKIN HALI ve KİMYA SAN.LTD.ŞTİ.” ürünlerini “Seroni” markası adı altında üretmektedir. 2012 yılında “İstanbul Organize Deri San Bolgesi”nde kurulan firmanın üretim tecrübesi 1978 yıllarına kadar gitmektedir.

Firma kuruluşundan bu yana yerel ve uluslararası pazarlar için yüksek kalitede çağdaş, klasik dekoratif halı ve banyo paspasları üretiminde büyük bir özen göstermektedir. Kalifiye personel ve yenilik odaklı makine parkına sahip olan firma, kısa sürede pazar payını genişletmeyi başarmıştır. Yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılımıyla birlikte pazar payını istikrarlı bir şekilde günden güne arttırmaktadır.

Üretim tesisi iki bölümden oluşmaktadır .
1. Kimya tesisi (Latex ve pvc taban üretimi)
2. Tekstil tesisi (dekoratif halı ve banyo paspası üretimi)

“Seroni” koleksiyonlarının tamamı, dekoratif halıların lüks konforundan zevk almak isteyen herkes için uygun seçenekler sunar. “Seroni “koleksiyonları sade ve çok yönlü renk seçeneklerine sahip olup, geleneksel ve çağdaş tasarım şemasında kusursuz bir uyuma sahiptir. Hem zengin hem de davetkar hav türleri ile her evde sevgiyle karşılanacak zamansız bir lüks ve konfor sunmaktadır. Halı, yolluk ve banyo paspasları yerinde sabitlemek için kaymaz tabana sahip olup, ayaklarınızı ve ayak parmaklarınızı rahat hissettirecek % 100 soft polyester ipliğinden imal edilmiştir.

Farkı ve estetiği “seroni” ile hissedin..